MERCAN PEELİNG YAPTIRANLARIN YORUMLARI (ROSE DE MER) 2022*

mercan peeling yaptıranların yorumları

İçindekiler

Mercan Peeling yaptıranların yorumlarını onların ağzından dinlemek ister misiniz? Sapiens Güzellik Merkezi olarak Rose De Mer Mercan Peeling’in Türkiye ve İstanbul’da uygulamasını yapan öncü merkezlerden birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  

Mercan Peeling ya da orijinal adıyla Rose De Mer ile ilgili sayfamızda çok kapsamlı bir yazı bulunmakla beraber kısaca değinmekte fayda olduğunu düşündüm. Mercan Peeling gücünü okyanusun derinliklerinden alan bir cilt yenileme yöntemidir. 

MERCAN PEELİNG YAPTIRDIM

Christina Rose De Mer yetkili bayilerinden bir tanesi olan Sapiens Güzellik Merkezi Mercan Peeling, yani cilt soyma işlemi yapmaktadır. Cilt lekeleri akne sivilcelerden sonra kalan izler ve vücudunuzdaki diğer lekelere çözüm olarak geliştirilmiş son teknoloji bir yöntemdir. Mercan Peeling yöntemini diğer cilt yenileme işlemlerinden ayıran en büyük özellik lekelerin veya izlerin soyularak alttan bebek cildin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Bilinen en sağlıklı tedavilerden olan Rose De Mer sayesinde cildi baskılamak yerine istenmeyen leke ve izleri cildinizden direk uzaklaştırarak sonuca gideriz. Yaklaşık 7 gün süren bu işlem Sapiens Güzellik Merkezinde 3 aşamalı olarak uygulanmaktadır. Öncelikle cildinize 14+1 medikal cilt bakımı uygulanır. Bu sayede cildiniz arındırılarak mercan peeling işlemine hazır hale getirilir. Bir sonraki gün Christina Rose De Mer ürünleri ile cildinize işlem yapılır. Artık üçüncü ve son aşamaya hazır hale gelen cildinize ilk işlemden 7 gün sonra nem bombası bakımı yapılır.

İşleme başlanılan ilk andan 3 gün sonra cildinizde çatlamalar başlayacaktır. Bu çatlamalar alttan bebek cildinizin ortaya çıkmasını sağlar. Toplam 7 gün süren bu işlem sürecinde acı hissediliyor mu, cildinizde meydana gelen değişimler, uygulamanın detaylı aşamaları neler gibi kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için Sapiens Güzellik Merkezi Youtube kanalımızdan bizi takip edin. Kanalımızdaki  videolarımızı izleyin, cilt bakımı ve sağlığınız konusunda en son teknoloji ürünlerle yapılan işlemleri kendiniz gözlemleyin. Sadece mercan peeling yaptıranların yorumlarını değil tüm videolarımızı izleyin. 

MERCAN PEELİNG Yaptıranların Yorumları (ROSE DE MER)

Bizi tercih ederek güzellik merkezimizde Christina Rose De Mer ürünleri  kullanarak Mercan Peeling yaptıran müşterilerimizin değerli görüşlerini sizlerle paylaşmak isterim. Özgül Hanım yanak bölgesinde bulunan yoğun güneş lekelerinden şikayetçiydi. 7 günlük peelingin öncesi ve sonrasındaki kendi görüşleri şu şekildedir.

Tedaviye başlamadan önce yüzümdeki lekelerden dolayı maskesiz dışarıya çıkmaya çekiniyordum, rahatsızlık duyuyordum. Deniz Hanım sayesinde şu anda çok rahatım, cildimin nefes aldığını hissediyorum. Yüzümün ışıltısı aynaya baktığım zaman bana moral veriyor. 

Lekelerimin hepsi tedavi sonunda gitti. Tedavi öncesinde yüzüm güneş lekelerinden dolayı simsiyahtı. Tedavi sürecinde cildimin gerildiğini toparlandığını kabuklanıp alttan bebek cildin geldiğini hissettim. Deniz Hanımla tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki Sapiens Güzellik Merkezine gelmişim.

ROSEDEMER UYGULAMASI YAPTIRANIN YORUMU

Kadınlara özel yaptığımız bu uygulama sayesinde cildiniz gençleşirken istenmeyen lekelerden kurtuluyorsunuz. Kadınlar kulubü üyeleri iyi bilir ki her kadın çok değerlidir. Kendinizi önemseyin ve cilt bakımınızı ihmal etmeyin.

Rose De Mer uygulaması yaptığımız Nuriye Hanım duygu ve düşüncelerini bizimle paylaştı. Nuriye Hanım; öncelikle işlemin beklentilerimin üzerinde sonuçlandığını belirtmek isterim. İşlem süreci çok güzeldi nihai sonuçtan çok memnunum. Özellikle son aşamadaki masaj toparlaması gerçekten başarılıydı. Yüzümdeki ince çizgilerin hepsi geçti. Ayna karşısında kendime bakınca değerli ve güzel hissediyorum.

Bu işlem sürecinde herhangi bir rahatsılık hissetmemekle beraber ufak tefek acılar oldu tabi. Mercan Peeling uygulaması yüzümde batma hissi uyandırdı. İkinci aşama uygulamasından sonra eve geçtikten bir süre sonra cildimde kızarmalar oldu. İki gün yüzüme hiç su değdirmedim ve ikinci günün sonunda yüzüm kabuk kabuk soyuldu. Deri dökülmemekle beraber alttan gelen bebek deri arasındaki farkı aynadan çok rahat gözlemleyebiliyordum.

Üçüncü gün itibarı ile hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yüzümdeki batma hissi de geçmişti. Devamında soyulan derinin dökülmeleri başladı. Takibindeki 3 günde dökülmeler tamamlandı ve alttan bembeyaz bebeksi bir cilt ortaya çıktı. Herkese gönül rahatlığı ile bu işlemi tavsiye ederim. Ellerinize sağlık.

Müşterilerimizden gelen bu olumlu duygu ve düşünceler, doğru yolda olduğumuzun en güzel örneğidir. Mercan peeling yaptıranların yorumlarında olumsuz bir şey olmamasının rahatlığını yaşıyoruz. Yapılan işlemlerden aldığımız başarılı sonuç istatistiği, işimizi aşk ile yapmamızı sağlıyor. Ayrıca bu olumlu sonuçları kadınlar kulubünde paylaşan tüm değerli müşterilerimize Sapiens Güzellik Merkezi olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Mercan Peeling Öncesi Sonrası

Mercan peeling veya rose de merin öncesi ve sonrası halini merak edenler için de videomuz hazır. 

İzleyin kendi gözlerinizle görün.

Mercan peeling yaptıranların yorumlarında da gördüğümüz üzere %100 müşteri memnuniyeti ile bu işlemi yapmaktayız. Hemen bize Whatsapp’tan yaz, seanslar dolmadan randevunu al.

 

Cildinizin sağlıklı bir şekilde hücre yenilenmesi ve ölü deri dökülmesini sağlamak için deniz bitkileri mineral tuz ve alglerin muhteşem kombinasyonundan yararlanırız.

Rose De Mer uygulaması için herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır. Genç ve sağlıklı bireylerde cilt kendini 3-4 haftada bir yeniler. İlerleyen yaşın da etkisi ile cildimizin yenilenmesi yavaşlar hatta bazen durabilir.

Mercan Peeling sayesinde 7 gün sonunda cildiniz ölü derilerden kurtularak yenilenir. Sadece cilt yenileme değil aynı zamanda vücuttaki çatlaklara güneş lekelerine ve doğum izlerinede faydalıdır.

Bir haftalık uygulamanın sonucunda, canlı sağlıklı cilt rengi dengelenmiş kan dolaşımınız optimum seviyeye ulaşmış olacak.

ROSEDEMER (MERCAN PEELİNG) UYGULAMASI NASIL YAPILIR

Her cilt yapısına uygun olarak en iyi sonuçları Rosedemer Post Peel Kit sayesinde elde edebiliyoruz. Uygulama üç aşamadan oluşur; kurutma, soyma ve cilt yenileme. Soyulma sonrası hassas cildi koruyup yatıştırır, bu sayede bir haftadan kısa sürede önemli ölçüde iyileştirilmiş bir doku elde ederiz. Dry Out (Engellemeyen formül ) tahrişi azaltırken soyulma sürecini  güçlendirir. Kojik asit, arbutin ve A vitamini kombinasyonu ile Dry Out, hiperpigmentasyonu hafifletir ve sağlıklı, genç bir ışıltı için hücre döngüsünü hızlandırır. Sakin ve Hidrat cilde hyaluronik asit aşılar,cildinizin nemli kalmasını sağlar ve optimum hidrasyon seviyelerini korur. Trans-epidermal (TEWL) su kaybını önler ve cildin doğal nemlendirme faktörünü (NMF) taklit eder.

 Arnika, meyan kökü, papatya ve allantoin gibi botaniklerin ve sakinleştirici bileşenlerin yenilikçi bir kombinasyonunu içeren sakin ve hidrat ise yumuşaklığı, pürüzsüzlüğü ve genel sağlığı artırmak için mineraller ve besinler sağlar. Pürüzsüz ve onarıcı serbest radikallerle savaşan antioksidanlar ve cilt gençleştiriciler açısından zengin olan Smooth and Repair; cildi onarmak, inceltmek ve yeniden enerji vermek için mevcut en gelişmiş yaşlanma karşıtı ve foto-hasar düzeltme bileşenlerini kullanır. Tretinoin, koenzimin yenilikçi karışımı Q-10, A ve E vitaminleri çevresel kirleticilerle savaşırken, lipoik asit ve soya fasulyesi yağı cildi canlandırır.

mercan peeling yaptıranların yorumları

MERCAN PEELİNG CİLT SOYMA

Rose De Mer işlemini 3 aşamada yaptığımızdan bahsetmiştim. İkinci aşamadan sonra cildiniz soyulmaya başlayacak. Bu konuya özellikle farklı bir başlık açmak istedim. Müşterilerimizin en çok merak ettiği cilt soyma süreci sancılı mı geçiyor. Cildinizin hassasiyetine göre değişkenlik göstermekle beraber ,ismi sizi korkutmasın, acı veren bir süreç yaşamazsınız. Aslında peeling uygulamasında kullanılan cilt soyma tabiri deri değişimini ifade eder.

Peeling işlemi başladıktan sonra işlem yapılan bölgeye belirli bir süre su değdirmemelisiniz. Cilt soyulması yaklaşık olarak 3 gün devam edecektir. Bu süreçte kızarıklık, hafif yanma,gerilme, cildinizde batma gibi hislerin oluşması normaldir. İlk işlemden ( 14+1 cilt temizlik ve bakımı ) 7 gün sonra pul pul dökülen derilerinden arkasından bebeksi ve taze bir doku ortaya çıkar. Son olarak yapılacak nem bombası bakımıyla çektiğiniz tüm gerilme ve batma hislerini unutacaksınız.

 

 

MERCAN PEELİNG FİYAT

Christina Rose De Mer* ürünlerinin Türkiye’deki sayılı yetkili bayilerinden bir tanesi olan Sapiens Güzellik Merkezi, Mercan Peeling uygulamasının da en başarılı örneklerini ortaya koymaktadır. Sizi ve cildinizi önemsiyoruz. İşimizi severek yapıyor, hayat boyu öğrenme sürecinin devam ettiğine inanarak kendimizi yeni yöntemler konusunda güncel tutuyoruz.

Günümüzde cildinize uyguladığımız okyanus derinliklerinden gelen % 100 doğal Christina Rose De Mer ürünleri sayesinde çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Mercan peeling yaptıranların yorumlarını hem okuyup hem dinlediniz. Şimdi sıra sizin bu mucizeyi denemenizde. Yenibosna Bahçelievler İstanbul’da bulunan Sapiens Güzellik Merkezinden 2022 Mercan Peeling güncel fiyatlarını öğrenmek ve seans rezervasyonu yaptırmak için Whatsapptan iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp numaramız : 0 531 792 71 76. Sabit numaramız : 0 212 550 63 86. Mutlu sağlıklı ve güzel günler dileriz.

Deniz Öztürk hakkında
Deniz Öztürk hakkında

Merhabalar, ben Deniz ÖZTÜRK. Birçok branşta (El sanatları, spor, cilt bakımı gibi) eğitmenlik yaptıktan sonra 14 yıl boyunca bir firmada cilt bakım uzmanı olarak çalıştım ve birçok arkadaşımın da uzmanlık eğitimini verdim. Sapiens Güzellik Salonunda kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon, güzellik ve bölgesel zayıflama konularında butik hizmet veriyorum. Eğitim hayat boyu bitmeyen bir süreçtir düşüncesiyle şuanda Aydın Üniversitesi Saç ve Güzellik Bölümünde eğitim almaya devam ediyorum. Sapiens Güzellik Salonunu kalite ekseninde geliştirmeye devam ediyorum. Sizleri işletmeme de beklerim. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir